top of page

האסטרטגיה והחזון

מאז הקמת החברה ב - 1988, אנו בזרועות ברקן עוסקים בהעצמת חווית הצפייה של הצרכן. 

אנחנו מתמחים בהמצאה, פיתוח, יצור ושיווק של אביזרים מעוצבים וחדשניים:

1 . זרועות לטלוויזיות, למסכי מחשב, לסמארטפונים, לטאבלטים, למקרנים, לרמקולים, לממירים/ סטרימרים ולמוצרי אלקטרוניקה בידורית נוספים.

2. אנטנות HDTV פנימיות.

3. עגלות וסטנדים לטלוויזיות, כבלי HDMI ועוד.

 

הידע והניסיון המצטברים סייעו לנו להפוך למותג המוביל בישראל ובמדינות נוספות בעולם.

 

החזון שלנו

 

להיות מותג לצרכן, בתחום אביזרים למסכים, במדינות בהם אנחנו מצליחים להגיע לנתח שוק משמעותי או שיש לנו מפיץ משמעותי.

הבטחת המותג שלנו: חווית הצפייה המושלמת - A better point of view, בכל מוצר שאנחנו מוכרים.

שיפור מתמיד – אנחנו שואפים להיות חברה ביצועיסטית, להתנהג באופן עקבי, בצורה ערכית ומוסרית. להשתפר כל הזמן ולהתאים עצמנו למציאות המשתנה.

עובדים – אנחנו משקיעים בשיפור שביעות הרצון של העובדים, בפיתוח ושימור שלהם ומשתפים אותם בכל החלטה. אנחנו שואפים שהעובדים שלנו יהיו ביצועיסטים יצירתיים, אחראים ואמינים.

שותפים עסקיים בעולם – אנחנו משקיעים בשיפור שביעות הרצון של המפיצים, מנהלים אותם ואת לקוחותיהם באותה תשומת לב ואכפתיות שאנחנו מנהלים את עובדנו. אנחנו פועלים להקטנת תלונות ומטפלים מהר בכל תלונה באופן שהבעיה לא תחזור. מחירי המוצרים שלנו תחרותיים ובהתאם למחיר שנתפש סביר ברוב השוק. אנחנו מספקים לשותפינו העסקיים את כל אביזרי וכלי המכירה הדרושים כדי למכור את המוצרים שלנו ושואפים להדריך את כל שרשרת המכירות עד המוכרן בחנות, איך למכור את המוצרים. אנחנו עושים עם שותפינו, כל שנה, תוכנית שיווק משותפת שכוללת פרסום, הדרכות, מבצעי מכירה, שיפור תצוגות ועוד.

 

האסטרטגיה שלנו לשותפים עסקיים

כדי להגשים את החזון פיתחנו את מודל הפאזל בן 4 המרכיבים:

1. תחרותיות גבוהה - אנחנו מתחייבים להיות תחרותיים היום ובעתיד ולהתאמץ להשוות מחיר לכל הצעה שתוצג לנו. המחירים שלנו יהיו יציבים לאורך זמן.

מותג ידוע ודינאמי - מזוהה בעיצוב פרפר ובפתרונות חדשניים, אשר מעצימים את ההנאה והאושר שבחוויית הצפייה. מחלקת המחקר ופיתוח שלנו לומדת כל הזמן את צרכי השוק והטרנדים החדשים וממציאה פתרונות מקוריים ופורצי דרך כמו הפטנט לזרוע משולבת באנטנה HDTV פנימית, פטנט נעילה אוטומטית נגד נפילת הטלוויזיה ועוד.

איכות גבוהה - רוב זרועות הטלוויזיה נושאות אחריות לכל החיים ועומדים בדרישות המחמירות של מכוני התקנים האירופאי והאמריקאי. לכל מוצר יש תוכנית איכות ספציפית. על 100% מהמשלוחים מבוצעת בקרת איכות, היום ובעתיד.

2. אחריות למלאי - אספקה מהירה - בעזרת מחסנים בסין, בישראל, בארה"ב ובגרמניה. ניהול מלאי - אנחנו עוזרים למפיצים שלנו לנהל את המלאי ומוודאים שלא יהיה להם אף פעם מלאי מת של מוצרנו. האריזות - קומפקטיות במיוחד וכך מגדילות את יעילות ההובלה והאחסון.

3. תמיכה שיווקית - אנחנו מפרסמים ביחד עם המפיצים שלנו ומספקים את כל האביזרים הדרושים כדי שהצרכן יוכל להבין את המוצרים ולקבל החלטת קנייה נבונה: אתר אינטרנט אינטראקטיבי רספונסיבי (למחשב, טאבלט וסמארטפון) מעודכן תמיד, סרטוני הסבר על המוצרים, אפשרות צפיה במוצר ב- 360 מעלות, תמונות מסוגים שונים, לוחות תצוגה, קטלוגים, אריזות שמכילות מידע רב, פרוספקטים ועוד.

4. זמינות גבוהה - אנחנו זמינים לצרכנים ולמפיצים בעזרת כל אמצעי התקשורת ועונים לכל פנייה (בארץ ובחו"ל) תוך 4 שעות עבודה.

bottom of page