top of page

פרופיל החברה

בזרועות ברקן, ההתמחות העיקרית שלנו הינה שיפור חווית הצפייה ע"י מחקר ופיתוח, תכנון וייצור של מערכות נשיאה לאלקטרוניקה בידורית. מאז הקמת החברה ב- 1988 ע"י הבעלים והמנכ"ל מר ליאור ברקן, צברנו ניסיון ומוניטין עולמיים כחברה חדשנית, איכותית ואמינה. הנהלת החברה, מחלקות מחקר ופיתוח, שיווק וגרפיקה, תפעול, כספים ומכירות (לשוק הישראלי ולשוק הבינלאומי) נמצאות בישראל, הייצור מבוצע בסין. 

 

מוצרינו מתוכננים כך שיהפכו את חוויות הצפייה וההאזנה של הלקוח למושלמות ובמקביל יאפשרו לנו להציע את התמורה הגבוהה ביותר עבור המחיר, לעומת המתחרים.

 

 

קצב גידול והובלה בינלאומית

 

זרועות ברקן הוקמה בשנת 1988. היום אנחנו החברה המובילה בישראל ואחת מהמובילות בעולם בתחום מתקני נשיאה לאלקטרוניקה בידורית. בישראל, המותג "זרועות ברקן" הפך במהלך השנים לשם נרדף למוצר עצמו. יש לנו שתי חברות בנות להפצת המוצרים בארצות הברית ובגרמניה ואנחנו מוכרים באופן שוטף את מוצרינו בכ- 45 מדינות. העבודה הגלובאלית מאפשרת לנו לצבור ידע ממגוון שווקים וליישמו בפיתוח המוצרים.

 

מוצרים מעוצבים וחדשניים

 

עיצוב יוקרתי, בקווים זורמים, שומר על מראה יוקרתי ומינימליסטי המשתלב היטב עם מוצרי האלקטרוניקה הבידורית. מוצרינו הינם מוצרי מדף המיוצרים בסדרות גדולות, נמכרים ברשתות השיווק המובילות בעולם ובעלי תועלות ייחודיות לצרכן הרשומות כפטנטים. המוצרים משתפרים באופן עקבי ומתמשך. כל מרכיבי המוצר עשויים מחומרים ידידותיים לסביבה הניתנים למיחזור.

 

הרכבה עצמית וקלה

 

מוצרי זרועות ברקן מיועדים להרכבה והתקנה עצמית קלה ופשוטה ב- 3 שלבים. בכל אריזה יש הוראות מפורטות וכל האביזרים הדרושים להרכבה והתקנה ידידותיות ופשוטות. כשירות נוסף בישראל, קיימת אפשרות להיעזר במתקינים מורשים שהוסמכו על ידנו.

 

תקנים מחמירים ואחריות לכל החיים

 

אנחנו לומדים ביסודיות את התקנים למתקני נשיאה לאלקטרוניקה בידורית ומפתחים את מוצרינו בהתאם לתקן הישראלי ותקן TUV האירופאי. האיכות הגבוהה והשיפור המתמשך מאפשרים לנו לתת לרבים ממוצרינו אחריות לכל החיים.

 

 

תגובה מהירה לדרישות השוק המשתנות

 

המוצרים מפותחים במסגרת שיתוף פעולה הדוק בין מחלקות השיווק, המכירות, הפיתוח, גרפיקה, הנדסה, הייצור, הרכש והאיכות. שיתוף פעולה פורה זה מאפשר לנו להגיב במהירות לדרישות השוק המשתנות, לעדכן את המוצרים הקיימים ולפתח מוצרים חדשים ואיכותיים העונים במדויק לצרכי לקוחותינו במחירים תחרותיים.

 

 

תמיכה שיווקית מלאה

 

רשתות השיווק, המפיצים והחנויות מקבלים מזרועות ברקן את כל הכלים, הציוד וההדרכה הדרושים למכירת הזרועות כגון: לוחות תצוגה, קטלוגים, פרוספקטים, אתר אינטרנט ועוד. הכלים מאפשרים לצרכן לקבל את כל המידע הדרוש כדי לבצע תהליך רכישה מושכל ולמצוא פתרון שמתאים בדיוק לצרכים הספציפיים שלו. ברקן לוקחת אחריות מלאה על כל תהליך המכירה: מהמפעל ועד לצרכן הסופי. כל האמצעים השיווקיים מעוצבים במראה אחיד שמעצים את חוויית הצפייה ותורם לשיפור סגנון החיים (Life Style).

 

קשר הדוק עם הלקוחות והצרכנים

 

זרועות ברקן מבצעת באופן תדיר מחקרי שוק מעמיקים, סקרי מגמות וסקרי צרכנים בתחום האלקטרוניקה הבידורית. אנו מקשיבים ומתייעצים עם לקוחותינו והצרכנים הסופיים כדי להבין לעומק את הצרכים וההעדפות שלהם. אנחנו פותרים במהירות וביסודיות כל בעיה שצצה אצל לקוחותינו עד להגעה לשביעות רצונם המלאה. אנו שואפים שהצרכנים שקנו את מוצרינו ידעו וירגישו שהם לא רק קנו מוצר עם ביצועים מעולים אלא גם שידרגו את חווית הצפייה.

 

אספקה אמינה לאורך זמן

 

זרועות ברקן מעניקה שירות איכותי ומעולה ללקוחותיה.

בנוסף למחסן הראשי בישראל, אנחנו מחזיקים מחסנים בארה"ב וגרמניה כדי לקצר זמני אספקה. בכל המחסנים מלאי מוצרים מוכנים למכירה, של מס' חודשי מכירה, המאפשרים לנו זמן אספקה קצר ביותר.

ציוני האספקה והשירות שנותנים לנו לקוחותינו הם מהגבוהים ביותר בין הספקים שלהם.

 

 

ניהול ושיפור תהליכים מתמשך

 

זרועות ברקן מנוהלת בעזרת שיטת הניהול המתקדמת "מוח ארגון" באמצעותה מתכננים את כל שיטות העבודה, מבצעים בקרת ביצוע, משפרים את השיטות ומתאימים אותן למציאות המשתנה, באופן עקבי ומתמשך.

כל תחומי העבודה והניהול מכוסים בתהליכי עבודה כתובים, שפותחו בשיתוף העובדים.

אנחנו מאמינים בניהול באמצעות קביעת יעדים קבוצתיים ואישיים, הניתנים למדידה ולבקרה.

 

 

השקעה מתמשכת במחקר ופיתוח ותגובות מהירות לדרישות השוק

 

בזרועות ברקן שיפור מוצרים ותהליכים מתמשך אינו סיסמה, אלא המהות ועקרון בסיסי של הדרך בה אנו מתנהלים יום יום. 

אנחנו משקיעים באופן קבוע אחוז ממשמעותי ממחזור המכירות השנתי במחקר ופיתוח. מאמץ הפיתוח האינטנסיבי מאפשר לנו לזהות את מגמות השוק ואת העדפות הצרכנים וכתוצאה לשפר באופן מתמיד את איכות וחדשנות המוצרים. 

פיתוח המוצרים משלב את המחלקות: שיווק, עיצוב מוצר, פיתוח מוצר, סטודיו גראפי, כספים, הובלה והפצה, בטכנולוגיות המתקדמות בעולם. 

שיתוף פעולה פורה זה מאפשר לנו להגיב מהר לדרישות השוק המשתנות, לשפר את מוצרינו הקיימים באופן בלתי פוסק ולפתח מוצרים חדשים, התואמים את אסטרטגיית מותג: איכות וחדשנות משולבים מחירים תחרותיים.

bottom of page